Połączenia szyfrowane Legnica

Połączenia szyfrowane w Legnicy? Wdrożymy je w Twojej firmie, niezależnie od tego, czy pracujecie na 3 komputerach, czy na 300. Szyfrowane połączenia podniosą bezpieczeństwo przesyłanych danych. Wykorzystaj doświadczenie naszych specjalistów i poznaj najlepsze metody szyfrowania. Zaproponujemy Ci między innymi rozwiązania sieciowe Zyxel

Szyfrowanie połączenia internetowego w Legnicy

Czy wiesz jak ważne są połączenia szyfrowane w firmie, którą prowadzisz? Nie ma znaczenia czy jest to firma, w której sieć składa się z kilku komputerów, czy jest to sieć rozbudowana do kilkuset urządzeń. W każdym przypadku szyfrowanie połączenia internetowego zabezpiecza Twoje dane. Wysyłanie wiadomości e-mail, podłączanie sieci firmowej do chmury, udostępnianie wszelkich danych na zewnątrz (np. do klientów) czy coraz częściej wdrażana praca zdalna pracowników, wymagają najskuteczniejszych zabezpieczeń. Rekomendowane przez nas rozwiązania to Zyxel USG FLEX i Zyxel ATP. Wdrażamy również bezpieczne połączenia zdalne VPN SSl, IPsec VPN dla firm z Legnicy. Zadbaj o zabezpieczenie infrastruktury sieciowej,a w przypadku pytań skontaktuj się z nami – biuro@system-3.com.pl, tel. 76 742 66 30.

Potrzebna jest kompleksowa obsługa informatyczna w Legnicy? Chcesz, żeby w Twojej firmie pojawiło się najlepsze zabezpieczenie poczty elektronicznej, ale zależy Ci też na archiwizacji danych? Poznaj pełną ofertę usług, które proponujemy i zgłoś się do nas. 

System-3 Sp. z o.o.

ul. Armii Krajowej 35/2

59-300 Lubin 

e-mail: biuro@system-3.com.pl

tel: 76 742 66 30