Połączenia szyfrowane Lubin

Chcesz, żeby specjaliści od bezpieczeństwa IT zaproponowali Ci szyfrowanie danych dla firmy w Lubinie? Zapoznaj się z naszą ofertą! Proponujemy szyfrowane połączenia, aby skutecznie podnieść bezpieczeństwo przesyłanych danych. Mamy ponad 17 lat doświadczenia w branży i wiedzę rozwijaną na bieżąco, wraz z postępem informatycznym. Z naszych usług korzystają właściciele zarówno małych, jak i dużych firm. W ofercie znajdują się m.in. rozwiązania sieciowe Zyxel

Szyfrowanie połączenia internetowego w Lubinie

Dlaczego skuteczne metody szyfrowania danych są tak ważne? Współcześnie korzystasz z poczty elektronicznej, możesz podłączyć sieci firmowe do chmury, udostępniasz dane klientom zewnętrznym, masz pracowników zdalnych i niemal codziennie informacje, które powinny być pilnie strzeżone, dryfują pomiędzy serwerami. Właśnie dlatego zadbanie o szyfrowanie danych powinno być Twoim priorytetem. Skuteczną opcją jest UTM – proponujemy wdrożenie rozwiązań od takich firm jak Zyxel USG  FLEX i Zyxel ATP. Wdrażamy także bezpieczne połączenia zdalne VPN SSl, IPsec VPN dla firm z Lubina. Szyfrowanie danych w Lubinie przeprowadzamy dla małych sieci, które składają się z zaledwie 2-3 komputerów, ale realizujemy też zabezpieczenie infrastruktury sieciowej, w których tych komputerów jest kilkaset. 

Sprawdź, jak działa nasza obsługa informatyczna w Lubinie, skorzystaj też z usług takich jak na przykład: zabezpieczenie poczty elektronicznej, audyt bezpieczeństwa systemów IT i archiwizacja danych. W przypadku pytań, skontaktuj się z nami za pośrednictwem adresu e-mail  biuro@system-3.com.pl lub numeru telefonu 76 742 66 30.

Bezpieczeństwo IT - usługi

System-3 Sp. z o.o.

ul. Armii Krajowej 35/2

59-300 Lubin 

e-mail: biuro@system-3.com.pl

tel: 76 742 66 30

blank