Rozwiązania sieciowe

Rozwiązania sieciowe dla firm

Każda firma powinna posiadać niezawodną infrastrukturę informatyczną. Profesjonalny system sieciowy jest podstawą do funkcjonowania biznesu wykorzystującego choć jedną stację komputerową. Wdrożone rozwiązania mają zapewnić administratorowi efektywne zarządzanie siecią, a użytkownikom bezpieczeństwo i komfort . Niestety w przemyśle sieciowym bardzo często wybierane są rozwiązania przeznaczone do użytku domowego które nie posiadają odpowiedniej wydajności oraz nie gwarantują bezpieczeństwa, często uruchamiane na standardowych parametrach włącznie z hasłem. Niesie to za sobą negatywne skutki – naraża na dodatkowe koszty, obniża efektywność działania urządzeń i przekłada się na potrzebę poświęcenia nadprogramowego czasu do obsługi, a w skrajnych przypadkach utratę danych.

Rozwiązania sieciowe – dla kogo?

Nasza oferta skierowana jest do klientów biznesowych oraz instytucjonalnych: rozwiązania sprzętowe oraz usługi sieciowe dla małych, średnich, dużych firm oraz instytucji państwowych – niezależnie od wielkości posiadanej infrastruktury teleinformatycznej.

W System-3 Sp. z o.o. zapewniamy kompleksową obsługę informatyczną w zakresie infrastruktury sieciowej, w tym między innymi:

  • bezpieczeństwo sieciowe,
  • budowa infrastruktury sieciowej,
  • konfiguracja urządzeń sieciowych,
  • wdrażanie rozwiązań Zyxel,
  • zarządzanie infrastrukturą sieciową,

Po naszej stronie są takie działania jak audyt obecnie zastosowanych rozwiązań, przedstawienie planu, zaprojektowanie łączności sieciowej, wdrożenie rozwiązań wraz z konfiguracją oraz wsparcie posprzedażowe.

Konfiguracja urządzeń sieciowych

Nasze projekty realizujemy przy użyciu urządzeń firmy Zyxel, topowego producenta systemów sieciowych. Zyxel w swojej ofercie posiada rozwiązania światłowodowe, rozwiązania kablowe oraz mobilne łączności szerokopasmowej przy wykorzystaniu technologii 5G oraz LTE. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania dla Państwa firmy pod względem funkcjonalności, wydajności oraz oszczędności kosztów.

W system- 3 profesjonalnie doradzimy sposób integracji, dobierzemy najlepsze urządzenia i przeprowadzimy wdrożenie i instalacji rozwiązań Zyxel w Państwa firmach. Wykorzystujemy dostępne urządzenia do stworzenia komplementarnej sieci:

Urządzenia sieciowe firmy Zyxel

Jakie urządzenia sieciowe polecamy swoim klientom? 

Rozwiązania Zyxel 

Zyxel jest topowym producentem rozwiązań i produktów sieciowych. Dostarcza niezawodne i bezpieczne rozwiązania sieciowe i internetowe przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji. Oferta skierowana jest do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, ale również dla użytkowników domowych.

Jako jedna z nielicznych firm na świecie posiada wszystkie kluczowe elementy  -sami siebie nazywają sieciowym sojusznikiem i mają ku temu solidne podstawy! Tworzą rozwiązania zabezpieczające, które zapewniają skuteczną ochronę i wnikliwą analizę, przy zachowaniu mało skomplikowanego zarządzania.

Urządzenia i usługi Zyxel

Tajwańska firma skupia się na ciągłym rozwoju inwestując w badania nowych technologii, poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań i po pozytywnych testach – wdrażaniu ich do swojej oferty, Zyxel w swojej ofercie posiada wszystkie niezbędne urządzenia do stworzenia komplementarnej sieci:

zabezpieczania sieci UTM, access pointy, moduły SFP, karty sieciowe, routery, serwery, anteny, switche, karty sieciowe oraz pozostałe sieciowe komponenty.

Oprócz urządzeń Zyxel oferuje również specjalistyczne oprogramowanie serwerowe. Tajwańskie przedsiębiorstwo może pochwalić się najnowocześniejszymi technologiami sieciowymi: Triple Play, Quality of Service (QoS), Network Security i Network Management. 

Produkty i usługi firmy Zyxel są dedykowane przedsiębiorstwom oraz użytkownikom indywidualnym. Posiadacze rozwiązań marki Zyxel mogą cieszyć się znakomitymi aplikacjami multimedialnymi w ramach bezpiecznego środowiska sieciowego.

Współpraca z Zyxel

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Zyxel. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami firmy. Posiadamy niezbędną wiedzę na temat doboru i wdrożenia rozwiązań tej firmy. Co wyróżnia nas na czele innych firm? Duże doświadczenie, szeroka wiedza, rzetelność i profesjonalizm oraz atrakcyjna oferta cenowa produktów i usług.  

 

Wyeliminuj uciążliwe powtarzanie tych samych czynności sieciowych związanych z zarządzaniem i zbuduj zintegrowaną i łatwą w obsłudze topologię sieciową. Oferujemy rozwiązania sieciowe wraz z doradztwem i konfiguracją. Zapraszamy do kontaktu!

System-3 Sp. z o.o.

ul. Armii Krajowej 35/2

59-300 Lubin 

e-mail: biuro@system-3.com.pl

tel: 76 742 66 30

blank