Rozwiązania ZyXEL

Rzeczywistość współczesnych sieci biznesowych jest taka, że różniące się od siebie urządzenia sieciowe (np. router) wpływają na brak spójności i utrudniają integrację. Jak to rozwiązać? Przykładami są Zyxel Media Server i przełącznik Switch wchodzący w skład rozwiązań Zyxel. Oferujemy je firmom z Lubina i okolic. Profesjonalne doradztwo i instalacja również są po naszej stronie. 

Rozwiązania Zyxel dla firm z Lubina 

W przemyśle sieciowym bardzo często producenci kupują gotowe rozwiązania ze względu na krótszy czas procesu wdrożenia produktu na rynek. W rezultacie urządzenia tego samego producenta posiadają zupełnie inne interfejsy graficzne, a ich podobne funkcje działają zupełnie inaczej. To przekłada się na konieczność powtarzania wielu czynności i obniża efektywności w przypadku obsługi dużej ilości tego typu urządzeń.

W myśl wizji łączenia całego świata, pojawiły się rozwiązania Zyxel – firmy, która tworzy kompleksowe możliwości sieciowe dla firm. Wśród nich znajdują się:

  • przełączniki sieciowe Switch,
  • bezprzewodowe sieci LAN dla WiFi,
  • urządzenia zabezpieczające,
  • oraz bramy (Zyxel Firewall).

Wydajne i niezawodne wyposażenie sieciowe od firmy Zyxel (jednej z niewielu firm, która posiada wszystkie kluczowe technologie do produkcji biznesowych linii produktów) umożliwia administratorom w pełni innowacyjny sposób integracji przełączników sieciowych, punktów bezprzewodowych i bram. Zintegrowana sieć One Network obejmuje LAN, WLAN i Bramę.

Konfiguracja urządzeń Zyxel – zgłoś się do nas 

Wyeliminuj uciążliwe powtarzanie tych samych czynności sieciowych związanych z zarządzaniem i zbuduj zintegrowaną i łatwą w obsłudze topologię sieciową. Oferujemy rozwiązania Zyxel z doradztwem i konfiguracją, zapraszamy do współpracy!

System-3 Sp. z o.o.

ul. Armii Krajowej 35/2

59-300 Lubin 

e-mail: biuro@system-3.com.pl

tel: 76 742 66 30