Rozwiązania ZyXEL

Rzeczywistość współczesnych sieci biznesowych jest taka, że różniące się od siebie urządzenia sieciowe wpływają na brak spójności i utrudniają integrację. 

W przemyśle sieciowym bardzo często producenci kupują gotowe rozwiązania ze względu na krótszy czas procesu wdrożenia produktu na rynek. W rezultacie urządzenia tego samego producenta posiadają zupełnie inne interfejsy graficzne a ich podobne funkcje mogą działać zupełnie inaczej. To przekłada się na konieczność powtarzania wielu czynności i obniża efektywności w przypadku obsługi dużej ilości tego typu urządzeń.

W myśl wizji łączenia całego świata, Zyxel tworzy kompleksowe rozwiązania sieciowe dla firm takie jak przełączniki sieciowe, bezprzewodowe sieci LAN, urządzenia zabezpieczające oraz bramy. Wydajne i niezawodne wyposażenie sieciowe od firmy Zyxel – jednej z niewielu firm, która posiada wszystkie kluczowe technologie do produkcji biznesowych linii produktów – umożliwia administratorom w pełni innowacyjny sposób integracji przełączników sieciowych, punktów bezprzewodowych 

i bram. Zintegrowana sieć One Network obejmuje LAN, WLAN i Bramę.

Wyeliminuj uciążliwe powtarzanie tych samych czynności sieciowych związanych z zarządzaniem i zbuduj zintegrowaną i łatwą w obsłudze topologię sieciową.

Oferujemy Państwu całą gamę rozwiązań firmy Zyxel z doradztwem i konfigyracją, zapraszamy do współpracy!

System-3 Sp. z o.o.

ul. Armii Krajowej 35/2

59-300 Lubin 

e-mail: biuro@system-3.com.pl

tel: 76 742 66 30