Zabezpieczenie infrastruktury

Wprowadzamy sprawdzone, bezpieczne i skuteczne rozwiązania firmy ZyXEL z serii USG, ATP, USG FLEX oraz bezpieczne połączenia zdalne VPN SSl, IPsec VPN dla firm z Lubina. Stosujemy je, aby podnieść bezpieczeństwo IT przedsiębiorstwa. Rozbudowana infrastruktura sieciowa wymaga rozbudowanych zabezpieczeń. Sprawdź ofertę usług, którą proponujemy i skontaktuj się z naszym zespołem. 

Połączenia VPN i inne rozwiązania – najlepsza ochrona komputera i sieci

W dzisiejszych czasach żadna firma nie obejdzie się bez Internetu, poczty elektronicznej i coraz częściej – bez możliwości pracy zdalnej. Do bezpiecznej komunikacji niezbędne są rozwiązania, które zapewnią nam bezpieczeństwo procesów informatycznych zarówno w siedzibie firmy, jak i poza nią. Właśnie dlatego proponujemy metody firmy ZyXEL z serii USG, ATP, USG FLEX i połączenia zdalne VPN dla właścicieli firm z miasta Lubin. 

Niezbędnym narzędziem w codziennej pracy jest też dobry program antywirusowy. Na bieżąco chroni komputery i serwery, bez ich obciążenia. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować standardy, które mogą spełnić oczekiwania wszystkim firm. Zabezpieczamy zarówno małe sieci liczące 2-3 komputery, jak również całe infrastruktury sieciowe posiadające w swoich zasobach 100, 200 i więcej komputerów.

Poznaj szczegółowo rozwiązania sieciowe Zyxel i zadbaj o zabezpieczenie poczty elektronicznej, komputera i sieci. Profesjonalna obsługa informatyczna w Lubinie, którą oferujemy jako zespół specjalistów, zmieni Twoją firmę na lepsze. Zabezpieczenia IT i skuteczna ochrona danych przekładają się na uniknięcie przykrych sytuacji i ciągłą możliwość rozwoju przedsiębiorstwa. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem adresu e-mail.

System-3 Sp. z o.o.

ul. Armii Krajowej 35/2

59-300 Lubin 

e-mail: biuro@system-3.com.pl

tel: 76 742 66 30