Centrale telefoniczne PLATAN

Poznaj centrale telefoniczne Platan i inne rozwiązania, które usprawnią funkcjonowanie Twojej firmy. Zapoznaj się z ofertą i zgłoś się do nas. 

Centrale telefoniczne Platan – co proponujemy? 

Poniżej przedstawiamy propozycje oferty Platan.

centrala telefoniczna

Centrala Platan Prima mini to uproszczona wersja centrali Prima z polem komutacyjnym IP, ale bez funkcjonalności VoIP. Odpowiada potrzebom rynku SOHO, mikrofirm, niewielkich oddziałów, punktów usługowych lub sklepów, liczących do dziesięciu pracowników, a także dla domów jedno – i wielorodzinnych. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie najważniejsza jest stabilna komunikacja dobrej jakości i atrakcyjna cena, a mniej istotne są usługi dodatkowe. Plug & Talk – prosta w konfiguracji i użytkowaniu, gotowa do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka.

centrala telefoniczna

Centrala Platan Prima nano to zaawansowana centralka z modułową konstrukcją, minimalną konfiguracją bazową w atrakcyjnej cenie oraz pełną swobodą wyboru wyposażenia według rzeczywistych potrzeb użytkownika. Umożliwia korzystanie z tanich rozmów w technologii VoIP, może służyć jako brama VoIP i bramka VoIP-GSM, współpracuje z Platan SIP trunk. Tanie lub darmowe rozmowy w sieciach komórkowych oraz wysyłanie i odbieranie sms-ów są łatwo dostępne, dzięki zintegrowanym kartom GSM. Funkcjonalność zwiększa wbudowane nagrywanie rozmów i poczta głosowa, a zarządzanie centralką jest wyjątkowo proste poprzez przeglądarkę internetową. Idealna dla rynku SOHO, mikrofirm, niewielkich oddziałów, punktów usługowych lub sklepów, liczących do nawet dwudziestu pracowników, a także dla domów jedno- i wielorodzinnych. Plug & Talk – prosta w konfiguracji i użytkowaniu, gotowa do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka. 

Integracja tradycyjnej telekomunikacji z telefonią internetową

Jakie jeszcze centrale telefoniczne Platan znajdziesz w naszej ofercie?

centrala telefoniczna

Centrala Platan Prima to pierwsza tej klasy centralka z polem komutacyjnym IP, która umożliwia korzystanie z tanich rozmów w technologii VoIP, a dzięki zintegrowanym kartom GSM – również z rozmów i SMS-ów w sieciach komórkowych. Oferuje zaawansowane funkcje, takie jak np. nagrywanie rozmów, poczta głosowa oraz zdalne zarządzanie przez przeglądarkę internetową. Idealna dla rynku SOHO, mikrofirm, niewielkich oddziałów, punktów usługowych lub sklepów, liczących od kilku do dwudziestu dwóch pracowników, a także dla domów jedno- i wielorodzinnych. Plug & Talk – prosta w konfiguracji i użytkowaniu, gotowa do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka

centrala telefoniczna

IP PBX Server Proxima powstał w odpowiedzi na rosnące potrzeby małych i średnich firm, liczących od kilku do kilkudziesięciu osób pracujących lokalnie i zdalnie w jednej lub wielu lokalizacjach. Wraz z PBX Serverem Libra tworzy nową rodzinę serwerów telekomunikacyjnych, bazujących na sprawdzonych i jednocześnie innowacyjnych rozwiązaniach sprzętowych i programowych firmy Platan. Inteligentna Dystrybucja Ruchu wraz z kolejkowaniem oczekujących połączeń, nagrywaniem rozmów, pocztą głosową i rozwiniętymi scenariuszami menu głosowego umożliwi profesjonalną obsługę intensywnego ruchu telefonicznego nawet przez niewielką firmę. Innowacyjne rozwiązanie Zobacz, Kto Mówi uatrakcyjni codzienne kontakty telefoniczne dzięki przekazowi wideo. Kompaktowa, uniwersalna obudowa pozwoli na dowolny montaż – na ścianie lub w szafie teleinformatycznej.

centrala telefoniczna

IP PBX Server Proxima plus to platforma VoIP dla call centers, hoteli, szpitali, zakładów przemysłowych i firm usługowych. Dedykowana jest dla średnich i dużych przedsiębiorstw oraz instytucji, które obsługują intensywny ruch telefoniczny przychodzący lub wychodzący lub, którym zależy na zapewnieniu łączności dla nawet tysiąca osób, pracujących w jednej lub wielu lokalizacjach. Inteligentna Dystrybucja Ruchu (wraz z kolejkowaniem oczekujących połączeń, pocztą głosową, rozwiniętymi scenariuszami menu głosowego i praktycznie nieograniczoną liczbą jednoczesnych połączeń) profesjonalnie obsłuży nawet intensywny ruch telefoniczny.

Proxima Plus jest atrakcyjną alternatywą dla zewnętrznych systemów nagrywania rozmów – nagrywa do kilkudziesięciu jednoczesnych rozmów. Może w pełni wykorzystać technologię VoIP jako zaawansowana centrala pure IP, pełnić rolę wielokanałowej bramki GSM lub bramki VoIP-GSM. Proxima plus to jeszcze więcej możliwości w niewielkiej, kompaktowej i uniwersalnej obudowie.

centrala telefoniczna

PBX Server Libra STD – w standardowej obudowie do powieszenia na ścianie. Zalety takiego rozwiązania to dwukolorowa metalowa obudowa, co jest równe ekranowi przeciw zakłóceniom elektromagnetycznym. Nie trzeba kupować szafy teleinformatycznej i własnej serwerowni, można ją powiesić w biurze. Takie rozwiązanie przekłada się na niższe koszty instalacji całego systemu, zasilanie rezerwowe wewnątrz serwera, cicha pracę i wysoką estetykę instalacji. Dodatkowym atutem jest uniwersalność – zastosowanie takich samych kart i sterowników jak w przypadku wersji RACK. Dzięki możliwości łączenia do sześciu jednostek, mamy niespotykają do tej pory elastyczność rozbudowy systemów niemontowanych w szafach RACK. Sieciowanie odbywa się z wykorzystaniem łączy VoIP w ramach Platan Intelligent Networking, co umożliwia stworzenie spójnego systemu liczącego nawet 1000 użytkowników. To pełna funkcjonalność znana dotychczas z wersji RACK PBX Servera Libra!

Chcesz zapytać o centrale telefoniczne Platan? Zastanawiasz się czy mini centrala będzie dobrym pomysłem i potrzebujesz doradztwa? Zapraszamy do konsultacji z naszym zespołem.

System-3 Sp. z o.o.

ul. Armii Krajowej 35/2

59-300 Lubin 

e-mail: biuro@system-3.com.pl

tel: 76 742 66 30